Szanowni Państwo

Zapraszamy do Domu Wypoczynkowego "ADRIA", usytuowanego w samym sercu Uzdrowiska, malowniczo usytuowanego u podnóża góry Krzyżowej i w pobliżu najatrakcyjniejszych szlaków turystycznych. W otoczeniu znajduje się kolej krzesełkowa Henryk Ski, a w zasięgu 200 metrów znajdują się takie atrakcje jak:

  • Sztuczne lodowisko,
  • Korty tenisowe,
  • Tor saneczkowy,
  • Stadion piłkarski,
  • Basen kryty,
  • Kino.

Oferujemy różnorodne pokoje, dostosowane do potrzeb każdego klienta, w atrakcyjnych cenach. Dla rodzin mamy do dyspozycji pokoje typu studio oraz dwuosobowe o różnym standardzie. Nasz duży taras zapewnia możliwość spokojnego wypoczynku oraz organizacji biesiad przy grillu. Panuje u nas przyjazna atmosfera, sprawiająca, że każdy gość czuje się jak w domu.

Nasze pokoje mogą pomieścić 2, 3 lub 4 osoby i posiadają pełny węzeł sanitarny oraz balkon. Oferujemy również pokój familijny dla 4 osób z łóżkiem małżeńskim oraz balkonem. Do dyspozycji gości jest także aneks kuchenny do przygotowywania posiłków, taras z widokiem na zaporę, grill, parking oraz szybkie WiFi. Ponadto, akceptujemy grupy zorganizowane, a nasza restauracja serwuje pyszne dania.

Historia

Budynek, który został oddany do użytku jako pensjonat w 1930 roku, jest owocem pracy Julii i Antoniego Wojna, moich pradziadków. To miejsce, które od pokoleń przekazywane jest z miłością i troską, stanowiąc rodzinny dziedzictwo. Mimo przejścia przez burzliwe czasy, jak wojny i okupacje, Adria - bo tak nazwaliśmy nasz pensjonat - ostała się nie tylko w stanie nienaruszonym, lecz także wzmocniona historią i wspomnieniami, które wypełniają każdy jej kąt.

Adria niejednokrotnie stała się schronieniem dla znanych osobistości, które szukały tu spokoju i prywatności. Jej ściany miały okazję słuchać historii i sekretów wielu, zachowując je jak skarby rodzinne. Tak więc, każdy krok w naszym pensjonacie jest krokiem w historię, która jest naszym dziedzictwem i dumą.

 

Serdecznie Zapraszamy!
Gospodarze Bartek i Ewa